Przyjaciele

Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska  działa od niedawna lecz ludzie z którymi działamy są bardzo dobrze znani. Mamy wielu przyjaciół oraz organizacji współpracujących z nami na terenie całej Polski jak i Europy.

Tutaj znajdziecie tych których cenimy i z którymi działamy przy różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach.

 

 

4x4zone - Ratownictwo 4x4

4x4zone Int – Response Team UK

Najlepsi z najlepszych w kategorii Offroad. Niezależnie od tego, czy poszukujesz części do swojego terenowego samochodu, czy masz ochotę przeżyć niezapomniane chwile na wyprawie pełnej wyzwań i niespodzianek 4x4zone są dla Ciebie. Profesjonalni i kipiący pasją.

 

Ochotnicza Grupa Ratownicza Tadmed Szczecinek

Ochotnicza Grupa Ratownicza TADMED Szczecinek

Piękni, młodzi, dynamiczni i nieustraszeni. Najprężniej działająca Ochotnicza Grupa Ratownicza w województwie Zachodniopomorskim. Rzetelni, świetnie wyszkoleni, gotowi do akcji. To nie tylko świetnie wyposażona grupa realizująca zabezpieczenia medyczne i transporty karetką, to nie tylko wspaniałe autorskie szkolenia w zakresie pierwszej pomocy skierowane do najmłodszych i tych trochę starszych. To również prężnie działająca Sekcja Ratowniczo-Poszukiwawcza aktywnie wspierająca poszukiwania osób zaginionych.

EMS – Emergency Medical Services – Maciej Brodziński

Fantastyczna grupa ratowników z Grudziądza. Pasjonaci Ratownictwa Motocyklowego i nie tylko. Dynamicznie rozwijają swoją działalność, jednocześnie kontynuując wizję od której wszystko się zaczęło – chęć bezinteresownego niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.  W sezonie letnim charytatywnie  zabezpieczają przejazdy Grudziądzkich Rowerowych Mas Krytycznych, dzięki czemu ich uczestnicy są zawsze bezpieczni.

Motopozytywni – Trójmiasto 

 Wspaniała grupa motocyklistów-ochotników wyposażonych w apteczki, którzy pełnią funkcję patrolu ratowniczego.  Działają jako wolontariusze propagując pozytywny wizerunek motocyklistów jako uczestników ruchu drogowego. Prowadzą również szeroko zakrojone działania na rzecz popularyzacji niesienia pierwszej pomocy. Codziennie pokazują, że motocyklista to nie tylko wizerunkowy “wariat” na drodze ale dawca życia, zdrowia i poczucia bezpieczeństwa. Realizatorzy rewelacyjnych cyklicznych warsztatów, na których cyklicznie trenują swoje ratownicze umiejętności.

Grupa DSF – Serwis profesjonalny

Profesjonaliści w każdym calu. Rzetelni i skrupulatni, niezłomni i dynamiczni. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Szeroki zakres usług pozwala na realizację nawet najbardziej niezwykłych projektów. Wspierają wiele ciekawych inicjatyw i nie boją się wyzwań.