Co robimy?

Jednym z podstawowych celów istnienia Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska jest popularyzacja i promowanie idei niesienia pierwszej pomocy. Realizujemy szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy, organizujemy zabezpieczenia medyczne imprez, a także uczestniczymy w wielu ciekawych projektach wspierających Ratownictwo Motocyklowe w Polsce i na Świecie.

Zapraszamy do współpracy! 

 

 

Szkolenie to podstawa!

Ratownictwo to specyficzne połączenie wiedzy i umiejętności zastosowania wiedzy w warunkach stresowych. Nawet Ratownicy, którzy na co dzień niosą pomoc w ramach swych codziennych obowiązków poświęcają sporo czasu na różnego rodzaju warsztaty, manewry i ćwiczenia po to, aby ich działania były jeszcze bardziej skuteczne

Więcej

Zabezpieczenia

Wielu ludzi w jednym miejscu i w jednym czasie to nie tylko początek dobrze zapowiadającego się wydarzenia. To  również przestrzeń, w której o bezpieczeństwo i zdrowie warto zadbać z pomocą profesjonalistów i motocykli ratunkowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisani organizator imprezy powinien zapewnić uczestnikom właściwy poziom dostępnej na miejscu pomocy przedmedycznej.

Więcej

Projekty

Ratownictwo to nie tylko szkolenia i zabezpieczenia medyczne. To również niestandardowe projekty związane z zapewnieniem dostępności fachowej pomocy przedmedycznej, ćwiczenia i manewry realizowane ze służbami publicznymi pozwalające na podnoszenie kwalifikacji i sprawniejszą koordynację działań.

Więcej