Ludzie

OŚWIADCZENIE

Niniejszym oświadczamy, że Mariusz Wiśniewski, dotychczas wice-prezes Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, Uchwalą Zarządu z dnia 08.06.2017 został odwołany ze stanowiska i nie współpracuje już w żadnej formie z naszą Fundacją.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż żółty motocykl Honda ST1300, który można było zobaczyć na zdjęciach i filmach Fundacji jest prywatną własnością Pana Mariusza.

Dziękujemy za miesiące wspólnej pracy, zaangażowanie i wsparcie, i mimo różnic, które sprawiły, że nasza współpraca dobiegła końca, życzymy powodzenia w dalszych przedsięwzięciach i rozwoju zawodowym.

Pozdrawiamy serdecznie
Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska

 

 

Emilia Ornat
Prezes Fundacji

Na co dzień przedsiębiorca, freelancer, specjalistka w zakresie sprzedaży  i zarządzania zespołami, troubleshooter.  Orędowniczka wdrażania synergii i zasady win-win.

Zaangażowana, dynamiczna, skuteczna.

Z zamiłowania fizyk. Od kilku lat zakochana w motocyklach  i idei ratownictwa.

Uwielbia zwierzęta. Kocha gotować. Posiadaczka talentu do opowiadania o skomplikowanych rzeczach w lekki i przystępny sposób. Mistrzyni pakowania.

Kontakt:
Mail: fundacja(małpa)ratownictwomotocyklowe.pl
Tel: +48 660 901 908

 

Katarzyna Kuziel
Wiceprezes Fundacji

Na co dzień przede wszystkim żona i matka nastoletniego syna. Od 13 lat motorniczy Warszawskich Tramwajów, codziennie przemierza na szynach ulice stolicy.

Zamiłowanie do motocykli dzieli z mężem, również fanem dwóch kółek.

Pasjonatka pomagania, zwłaszcza dzieciom. Miłośniczka zwierząt. Zaangażowana społecznie, ciepła i serdeczna. Mistrzyni tworzenia strategii realizacji pomysłów.

Uwielbia słońce i dobre sushi.

Kontakt:
Mail: fundacja(małpa)ratownictwomotocyklowe.pl
Tel: +48 881 468 472Przemysław Malec
Koordynator Sekcji Ratownictwa

Na co dzień ojciec dwóch córek. Przedsiębiorca w branży elektrycznej, ratuje również wtedy, kiedy prądu brak. Z pasji muzyk, z miłości motocyklista.

Od lat zakochany w Bałkańskiej kuchni, kulturze i obyczajowości.

Ratownictwem zajmuje się od ponad dekady, skutecznie łącząc pasję do dwóch kółek z niesieniem pierwszej pomocy. Zdeterminowany, pracowity i serdeczny. Wybitny pożeracz czekolady i bekonu.

Fundacyjny inspirator i kopalnia pomysłów.

Kontakt:
Mail: fundacja(małpa)ratownictwomotocyklowe.pl