Wspieramy

Nasza Fundacyjna codzienność to niekończąca się spirala wzajemnego wsparcia, pomocy i wnoszenia dobra w życie innych w każdej dostępnej nam formie.

Otwartość, zaangażowanie i pasja codziennie napędzają nas do działania. Nasi przyjaciele inspirują nas i motywują do tego, aby mierzyć wyżej, starać się bardziej i dawać z siebie jeszcze więcej. Nasi sponsory nieustannie wspierają nas w kolejnych działaniach.

A my odwdzięczamy się jak możemy i wspieramy innych!

 

UNIQ Fight Club  to nie tylko miejsce stworzone do trenowania sztuk walki. To przede wszystkim team zawodników i trenerów, którzy gwarantują solidny trening i rzetelne przygotowanie fizyczne i psychiczne zawodników. Profesjonalizm i zaangażowanie twórców tego miejsca sprawiają, że każdy, kto chce trenować tu właśnie znajdzie przestrzeń, w której będzie mógł rozwinąć skrzydła.

Duch sportowej walki, niezłomność w pokonywaniu własnych słabości, ciągłe dążenie do tego, aby z każdym kolejnym treningiem, z każdą kolejną walką, na każdych kolejnych zawodach dawać z siebie więcej, walczyć lepiej, mierzyć celniej, uderzać szybciej i mocniej inspirują nas do naszej codziennej pracy i uczą, że nie ma słabości nie do przezwyciężenia.

Dziękujemy Wam za to co robicie. I wspieramy jak tylko możemy!