Szkolenia

Szkolenie to podstawa

Ratownictwo to specyficzne połączenie wiedzy i umiejętności zastosowania wiedzy w warunkach stresowych. Nawet Ratownicy, którzy na co dzień niosą pomoc w ramach swych codziennych obowiązków poświęcają sporo czasu na różnego rodzaju warsztaty, manewry i ćwiczenia po to, aby ich działania były jeszcze bardziej skuteczne.

Uczenie się to nie tylko przyswajanie wiedzy, które rozumiemy jako jej zrozumienie i zapamiętanie na przyszłość. Niezbędny jest również trening określonych czynności, który umożliwia rozwój tzw. pamięci motorycznej.

 

Nasza kadra to nie tylko doświadczeni Ratownicy, to również wspaniali nauczyciele, którzy potrafią zaangażować kursantów i sprawić, że szkolenie przyniesie nie tylko chwilowy rezultat, ale przede wszystkim długofalowy wzrost świadomości, ugruntowaną wiedzę i umiejętności pozwalające na niesienie pomocy zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne.

Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska organizuje i prowadzi:

Szkolenia dla najmłodszych – to autorski program dopasowany do
dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Szkolenia dla uczniów

Szkolenia dla opiekunów dzieci

Szkolenia dla firm – indywidualnie dopasowane programy szkoleniowe wpisujące się w codziennie funkcjonowanie przedsiębiorstw. Od krótkich pogadanek aż do indywidualnie zaplanowanych kilkudniowych eventów łączących integrację z warsztatami i terenowymi manewrami w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenia i ćwiczenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy dla osób przygotowujących się do egzaminu KPP.

 

Zapraszamy do kontaktu!